‌منتخب مردم میاندوآب در مجلس یازدهم گفت: مجلس گذشته مجلسی ضعیف بود که نتوانست به درستی برای رفع مشکلات، ریل‌گذاری کند و امید است که دولت و مجلس نیز دست در دست هم داده و مشکلات مردم را حل و فصل کنند.

مهدی عیسی‌زاده ا اشاره به انتخاب محمدباقر قالیباف به عنوان ریاست مجلس یازدهم اظهار کرد: از جمله ویژگی‌های وی، خستگی‌ناپذیری و برنامه‌ریز بودن آن است.

وی تصریح کرد: قالیباف حتی در دوران شهرداری تهران نیز برای تمامی پروژه‌های خود روزشمار قرار می‌داد و براساس آن برنامه‌های خود را پیگیری می‌کرد و هم اکنون نیز با توجه به اینکه به عنوان ریاست مجلس یازدهم انتخاب شده، برای رفع نواقصات اولویت‌دار مجلس، روزشمار تعیین می‌کند.

‌منتخب مردم میاندوآب در مجلس یازدهم گفت: قالیباف در دوران دفاع مقدس با دست خالی به جنگ با دشمن پرداخت و به همین سبب، نداری و قناعت را در هشت سال دفاع مقدس لمس کرده و از سوی دیگر، در دوران خدمت خود، پیکر بی‌جان نیروی انتظامی را بازسازی و همچنین شهر تهران را آباد کرد.

وی با اشاره به اینکه قالیباف با کارنامه درخشان گذشته خود، یادگار دفاع مقدس بوده و امید خدمت بیشتر از سوی وی به ملت ایران می‌رود افزود: از سوی دیگر از محمدباقر قالیباف انتظارات بسیاری وجود دارد و امید است که جایگاه نمایندگان را به خود بازگرداند.

عیسی‌زاده اظهار کرد: علاوه بر آن امید است که مجلس یازدهم، موتور محرک دولت را سرعت بخشد و مهمترین مشکلات مردم که رفاه و معیشت و مشکلات اقتصادی است را مرتفع کند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در انتخابات امروز ریاست مجلس، وفاق و همدلی عیان بود تصریح کرد: قالیباف پس از رای‌گیری، به سراغ تک تک رقبیان خود رفته و از آنها کسب حلالیت کرده و تقدیر و تشکر کرد بنابراین باید ضمن جلوگیری از دودستگی در مجلس، زمینه یکدلی در خانه ملت فراهم شود.

نماینده منتخب مردم میاندوآب در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه باید با تدبیر دولت یازدهم، کارهای عقب مانده مجلس دهم برطرف شود گفت: هم اکنون ۱۵ میلیون جوان در سن ازدواج، هفت و نیم میلیون تحصیل کرده بیکار و چهار و نیم میلیون معتاد در کشور وجود دارد که اعداد قابل توجهی هستند اما امکانات و راه‌حل رفع مشکلات وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه دولت و مجلس باید برای رفع مشکلات مردم دست به دست هم داده و در کنار یکدیگر قرار گیرند اظهار کرد: بی‌شک خدمت به مردمی که در هشت سال دفاع مقدس از کیان میهن دفاع کرده و همواره در شرایط تحریم و نداری، سینه سپر کرده‌اند لازم و ضروری است.

عیسی‌زاده در ادامه با بیان اینکه تا زمانی که کمیسیون‌های تخصصی مجلس یازدهم تشکیل نشود، نمی‌توان به صورت عادلانه در مورد نقاط ضعف و قوت مجلس دهم صحبت کرد گفت: از مرداد یا شهریور امسال با تشکیل کمیسیون‌های تخصصی مجلس، بهتر می‌توان در مورد مسائلی مانند رفاه، اشتغال، صنعت، کشاورزی و راه تصمیم گرفت.

وی در ادامه بیان کرد: بنابر اعتراف نمایندگان مجلس دهم، مجلس گذشته مجلسی ضعیف بود که نتوانست به درستی برای رفع مشکلات، ریل‌گذاری کند و امید است که دولت و مجلس نیز دست در دست هم داده و مشکلات مردم را حل و فصل کنند.

‌منتخب مردم میاندوآب در مجلس یازدهم گفت: اولویت مجلس یازدهم با توجه به مشکلات اقتصادی، بهبود معیشت و رفع بیکاری و ایجاد رفاه و شادابی در بین مردم بوده و امید است با توجه به اینکه بیشتر نمایندگان مجلس یازدهم ولایی، جهادی و انقلابی هستند، بتوان خدمات بیشتری را به مردم ارائه دهند.

  • منبع خبر : تسنیم